Oferta pracy

Manager sprzedaży fotowoltaiki i pomp ciepła

ZONE ENERGY SPÓŁKA Z O. O.O firmie

15 000‐30 000 zł netto (+ VAT) / mies.
  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 minut temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i zarządzanie zespołem sprzedażowym sieci partnerskiej,

  • Doradztwo klientom w zakresie Fotowoltaiki,

  • Budowanie relacji z klientami i pozytywnego wizerunku firmy,

  • Aktywna sprzedaż wraz z zespołem sprzedażowym kompleksowego produktu instalacji fotowoltaicznych oraz Pomp Ciepła Zone Energy,

  • Raportowanie wyników sprzedaży.

Nasze wymagania

  • jesteś doświadczonym specjalistą, chcesz od życia czegoś więcej, nie boisz się nowych wyzwań i lubisz pracę z ludźmi.

  • potrafisz budować i pielęgnować dobre relacje z pracownikami bo na to przede wszystkim stawiamy w naszej firmie (ze względu na wyjątkową atmosferę i selekcję kandydatów nie ma u nas rotacji ani „zgniłych jabłek”).

  • posiadasz umiejętności, doświadczenie i sukcesy w zarządzaniu zespołem doradców ds. OZE (fotowoltaika, pompy ciepła itd.) potwierdzone bardzo dobrymi wynikami.

  • posiadasz cechy charakteru jak: przebojowość, dynamika działania, ambicja, obowiązkowość i jesteś samodzielna/y i zmotywowana/y do działania oraz osiągania sukcesów.

  • lubisz dużo pracować i osiągać ponadprzeciętne wyniki

  • a dodatkowo energia odnawialna jest Twoją pasją ...

Mile widziane

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

To oferujemy

  • Jasny i przejrzysty system prowizyjny - nieograniczone zarobki, najszybciej wypłacane prowizje na rynku,

  • Pakiet szkoleń produktowo-technicznych na start i w czasie współpracy,

  • Najnowsza technologia i unikalny produkt, którego klienci potrzebują,

  • Możliwość osiągania pasywnego dochodu,

  • Stabilność dużej organizacji przy braku nonsensów

  • korporacyjnych i polityki,

  • Energiczny zespół i pełne wsparcie Szefa,

  • Wsparcie zespołu back office,

  • Współpraca z najszybciej rozwijającą się organizacją fotowoltaiczną

  • w Polsce.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

ZONE ENERGY SPÓŁKA Z O. O.

Należymy do Konsorcjum PGFE - Polskiej Grupy Fotowoltaiki i Energii Odnawialnej, która jako grupa firm buduje świadomość rynku OZE jako najlepszej alternatywy dla konwencjonalnych metod wytwarzania energii i ciepła.

System według którego działamy, jest oparty na najskuteczniejszych wzorcach sprzedaży i zarządzania organizacją biznesową czołówki firm fotowoltaicznych w Polsce oraz naszym prawie 20 letnim doświadczeniu w budowanie efektywnych przedsiębiorstw.

Opracowany przez nas model sprzedaży i obsługi klienta daje gwarancję sukcesu Twojego i naszej Firmy

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy