Ta oferta pracy jest nieaktualna od 35 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager Sprzedaży

  • Gdańsk, pomorskie
  • Kierownik
  • 2018-06-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dla naszego klienta dużej firmy handlowej działającej w sektorze dóbr szybkozbywalnych poszukujemy do zatrudnienia dynamicznego doskonale znającego lokalny rynek oraz specyfikę pracy w sprzedaży:

    Managera Sprzedaży
    Miejsce pracy: Gdańsk
    obszar działania województwo pomorskie

    Opis stanowiska:

    Praca zatrudnionej osoby polegać będzie na aktywnym zarządzaniu zespołem handlowców na terenie województwa pomorskiego, prowadzeniu rozmów i negocjacji handlowych z kluczowymi klientami, koordynowaniu polityki handlowej i marketingowej, bezpośredniej współpracy z transportem oraz dostawcami.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym w rozproszonej strukturze,
    • Zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych,
    • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne, sprzedażowe i analityczne,
    • Dynamizm, wytrwałość, umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku,
    • Wysoko rozwinięte umiejętności przywódcze,
    • Prawo jazdy kat. B

    Klient oferuje:

    • Pracę w dynamicznym środowisku u stabilnego pracodawcy,
    • Dowolne formy współpracy (umowa o pracę, kontrakt lub działalność gospodarcza),
    • Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy,
    • Nowoczesne narzędzia pracy w tym samochód służbowy,
    • Ubezpieczenie grupowe, Karta Mutisport,

    Zainteresowane osoby prośmy o przesłanie aktualnej aplikacji.

    Zapewniamy pełną dyskrecję oraz skontaktujemy się z wybranymi kandydatami