Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Sprzedaży

FIRMA HANDLOWA "PAJDA" - GASTRONOMIA - CATERING KAMIL MIODOWSKIO firmie

  • Rolna 158
    Kajetany (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

FIRMA HANDLOWA "PAJDA" - GASTRONOMIA - CATERING KAMIL MIODOWSKI

Rolna 158

Kajetany (pow. pruszkowski)

Nasza firma powstała z pasji do jedzenia, od blisko 10 lat staramy się serwować najlepsze posiłki oferując catering biurowy na terenie Warszawy. Nasz catering możecie znaleźć w biurach, na uczelniach, a nawet na pokładach samolotów. Każdego dnia naszą kuchnie opuszczają tysiące dań gorącychkanapek, soków, żeby zaspokoić Państwa potrzeby w miejscu pracy. Dokładamy wszelkich starań aby przygotowane przez nas potrawy były zawsze ze świeżych produktów, wyglądały oraz smakowały najlepiej

Zakres obowiązków:

•             Zarządzanie zespołem sprzedawców mobilnych

•             Rekrutacja i szkolenia podległych pracowników

•             Tworzenie i realizacja planów sprzedażowych, w podziale na podległych pracowników

•             Dbanie o rentowność sprzedaży, kontrola efektywności pracy podległych pracowników

•             Prowadzenie korespondencji handlowych z klientami

•             Aktywny udział w spotkaniach sprzedażowych, targach, imprezach branżowych

•             Koordynacja prawidłowego obiegu dokumentów oraz rozliczeń pomiędzy sprzedawcami, a pracodawcą

•             Przestrzeganie procedur firmowych, a także udział w ich tworzeniu

•             Pozyskiwanie nowych klientów – rozwijanie bazy podległych klientów

•             Monitorowanie oraz analiza rynku i konkurencji (tego samego segmentu)

Wymagane:

•             Umiejętności sprzedażowe: negocjacje handlowe, pozyskiwanie klientów, dbanie o dobre relacje

•             Doświadczenie w zarządzaniu zespołem handlowym (mile widziane)

•             Samodzielność i kreatywność

•             Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

•             Stabilność – możliwość nawiązania współpracy z firmą o wieloletniej tradycji na rynku gastronomicznym

•             Elastyczne podejście – umowę o pracę lub kontrakt B2B, w zależności od preferencji

•             Satysfakcję – gwarantowane atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe rozszerzone o system motywacyjny. Nie stawiamy     limitów

•             Narzędzia do pracy – telefon, laptop

Ogłoszenie archiwalne