Oferta pracy

Manager Sprzedaży

yellowSPORT

yellowSPORT

Księdza Biskupa Herberta Bednorza 2a

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za zarządzanie i rozwój działu handlowego

  • przygotowywanie planów i raportów sprzedażowych

  • tworzenie strategii sprzedaży firmy

  • uczestnictwo w procesie rekrutacji nowych pracowników działu handlowego

  • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi

  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

  • dbanie o wizerunek marki

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie w eCommerce

  • umiejętności stosowania technik sprzedaży

  • charyzma i konsekwencja w działaniu, mocne nastawienie na osiąganie wyników

  • samodzielność, kreatywność, komunikatywność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • czynne prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość branży medycyny sportowej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę na cały etat

  • umowę o pracę

  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia swoich kwalifikacji

  • realny wpływ na rozwój firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

yellowSPORT

yellowSPORT to polska, dynamicznie rozwijająca się marka produktów dla fizjoterapeutów i sportowców. Zaopatrujemy kluby sportowe, gabinety fizjoterapii oraz inne placówki medyczne w akcesoria niezbędne w codziennej pracy.

Przewiń do profilu firmy