Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager sprzedaży

POLSKIE STOWARZYSZENIE FUNDRAISINGU

Szewska 20

Stare Miasto

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i utrzymywanie relacji z firmami i instytucjami

  • aktywne promowanie członkostwa w Stowarzyszeniu

  • tworzenie oferty współpracy z członkami instytucjonalnymi

  • zbudowanie strategii pozyskania członków instytucjonalnych oraz komunikowanie i raportowanie postępu prac

Nasze wymagania

  • umiejętność nawiązywania relacji

  • umiejętności sprzedażowe

  • co najmniej roczne doświadczenie w organizacji szkoleń

  • umiejętność obsługi platform do wideokonferencji

  • znajomość trendów na rynku trzeciego sektora

O nas

Polskie Stowarzyszenie Fundraisingu, lider w dostarczaniu wsparcia organizacjom trzeciego sektora, poszukuje do pracy menagera ds. sprzedaży.

Prosimy o przesłanie CV na adres [email protected]