Oferta pracy

Manager Sprzedaży

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kutno, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Menedżer

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się spółki z branży budowlanej, która jest generalnym wykonawcą, poszukujemy aktualnie kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Główny zakres obowiązków:

  • Identyfikacja potrzeb klienta i budowanie długotrwałych relacji biznesowych
  • Sporządzanie zapytań ofertowych dla podwykonawców oraz dostawców, weryfikacja i ofertowanie
  • Prowadzenie spotkań z inwestorami i klientami
  • Sporządzanie obmiarów budowlanych, współpraca z kierownikami budowy
  • Współpraca w procesach pozyskiwania dotacji unijnych na inwestycje
  • Nadzorowanie wykonywanych robót

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w pracy u generalnego wykonawcy lub przy budowie hal przemysłowych – warunek konieczny!
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięta kultura osobista oraz umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Bardzo dobra organizacja pracy i duża motywacja w dążeniu do celu
  • Samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składającej się z pensji podstawowej i premii
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w ciekawych projektach
  • Niezbędne narzędzia pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy