Oferta pracy

DuoLife S.A.

Manager Sprzedaży

DuoLife S.A.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 09 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie procesami sprzedażowymi związanymi z działalnością fabryki kosmetyków

  • kompleksowe zarządzanie procesem sprzedaży, w tym przygotowywanie prezentacji sprzedażowych, ofert, prowadzenie spotkań biznesowych oraz koordynacja procesu negocjacji i podpisywania umów

  • rozpoznawanie i definiowanie potrzeb klientów oraz doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań

  • tworzenie przeglądów i raportów sprzedażowych oraz finansowych

  • współtworzenie i wdrażanie strategii sprzedaży i planów sprzedaży

  • odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe

  • nawiązywanie współpracy i prowadzenie negocjacji z partnerami handlowymi i dostawcami

  • budowanie trwałych i partnerskich relacji z klientami biznesowymi

  • poszerzanie kanałów dystrybucji oraz wdrażanie rozwiązań zwiększających konkurencyjność rynkową firmy

  • analiza kosztów, procesów oraz ich optymalizacja

  • realizowanie ilościowych i jakościowych celów sprzedaży

  • bieżące nadzorowanie realizowanych przez podległy zespół zadań w oparciu o ustalone wskaźniki

  • bieżące zwiększanie efektywności i wydajności obsługiwanych procesów

  • czynny udział w budowaniu efektywnej, proaktywnej i odpowiedzialnej kultury organizacji

  • monitorowanie i analiza rynku - potrzeby klientów, działania konkurencji

  • standaryzacja procesów

  • raportowanie i współpraca z zarządem

Nasze wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu procesami sprzedażowymi

  • wiedza z zakresu sprzedaży

  • silne umiejętności negocjacyjne

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • doskonała znajomość MS Excel

  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji biznesowych

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • doświadczenie w koordynowaniu pracy zespołu

  • znajomość procesów sprzedażowych

  • wykształcenie wyższe w zakresie ekonomii, zarządzania lub pokrewne

  • doskonała organizacja pracy

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego

  • doświadczenie w branży kosmetycznej

To oferujemy

  • wyjątkowe stanowisko, dające niezwykłe możliwości rozwoju

  • interesujące projekty i fascynujące wyzwania – gwarantujemy, że nigdy nie będziesz się nudzić, a satysfakcja Cię nie opuści :D

  • możliwości tworzenia innowacyjnych produktów i wpływu na proces ich powstawania

  • codzienne przygody i niezapomniane wrażenia 😊

  • pracę, która poprawia komfort życia tysięcy ludzi i niesie ogromną wartość

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - jednak jesteśmy elastyczni jeśli wolisz inną formę współpracy

  • przyjazną atmosferę i rozwojowe, międzynarodowe środowisko

  • satysfakcjonujące i stosowne do kompetencji wynagrodzenie

  • prywatną opiekę medyczną, bo Twoje zdrowie jest dla nas bardzo ważne

  • realny wpływ na rozwój firmy

  • możliwość współtworzenia i rozwijania globalnego polskiej firmy

  • I inne… Przekonaj się 😊

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Zobacz, że można inaczej!

Pracuj nie dla nas, a z nami!

Przewiń do profilu firmy

Jeśli osiągnąłeś poziom mistrzowski w zarządzaniu procesami sprzedażowymi, stoisz na podium negocjacji, a z optymalizacji masz złoty medal to czekamy właśnie na Ciebie :)

Niezwykłe projekty, niekończący się rozwój i mnóstwo satysfakcji. Tego szukasz? Nie możesz się doczekać i już prasujesz koszulę na swój pierwszy dzień pracy?

Masz niekończące się pokłady cierpliwości, analityczny umysł, zjadłeś zęby na sprzedaży, uwielbiasz ludzi, potrafisz budować relacje biznesowe, jesteś kreatywny, kochasz optymalizacje i wdrażanie nowych procesów, excel to Twój kompan w każdej zawodowej podróży? Branża kosmetyczna jest Ci szczególnie bliska?

Gratulacje! Właśnie znalazłeś swoją pracę marzeń :)