Oferta pracy

Manager Sprzedaży

Klient Pracuj.plO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Aktywny rozwój działań handlowych, w tym pozyskiwanie nowych klientów przy udziale podległych zespołów,

  • Prowadzenie i rozwijanie sprzedaży zgodnie z wyznaczonymi celami,

  • Zarządzenie podległym zespołem przedstawicieli handlowych, a w szczególności dbanie o stały rozwój ich kompetencji i wysoką motywację,

  • Weryfikacja składanych ofert handlowych, odbytych spotkań i podpisywanych umów,

  • Utrzymanie relacji z kluczowymi Klientami firmy,

  • Analiza rynku, monitoring i raportowanie wyników.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu działaniami handlowymi,

  • Umiejętność budowania zespołu sprzedażowego,

  • Samodzielność w działaniu i orientacja na wyniki,

  • Przedsiębiorczość oraz umiejętność planowania czasu pracy,

  • Wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na samodzielnym i decyzyjnym stanowisku,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia),

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego,

  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe.