Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Sprzedaży

EDISON HEAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

5 00050 000 netto (+ VAT) / mies.
  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przede wszystkim będziesz realizował cele sprzedażowe, pozyskując klientów w danym obszarze i oferując im najlepszej jakości POMPY CIEPŁA

  • Realizacja spotkań umówionych przez Call Center oraz samodzielne pozyskiwanie klientów

  • Sprzedaż Pomp Ciepła, dodatkowo instalacji fotowoltaicznych oraz innych produktów OZE

Podział czasu pracy
90%

Praca w terenie

10%

Praca zdalna

Nasze wymagania

  • Szukamy ambitnych handlowców, chcących wyspecjalizować się w branży OZE

  • Dla nas najważniejsze jest, aby satysfakcja ze sprzedaży była Twoją pasją

  • Potrafisz prowadzić negocjacje win-win

  • Uwielbiasz bezpośredni kontakt z klientem

  • Słysząc „wyzwanie” myślisz „nie dam się” 😊

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe (3-5 tyś netto) i bardzo wysokie prowizje (sky is the limit)

  • Służbowy samochód, iPad z aplikacjami ułatwiającymi pracę, telefon

  • Spotkania dla Ciebie umawia nasz wewnętrzny dział call center

  • Otrzymasz doskonały system szkoleń na start i w trakcie pracy oraz stałe wsparcie teoretyczne i praktyczne w terenie.

  • Możesz liczyć na bliską współpracę z osobami z wieloletnim doświadczeniem w branży OZE

  • Otrzymasz do sprzedaży najwyższej jakości POMPY CIEPŁA oraz Fotowoltaikę, z wysokimi gwarancjami, terminowym montażem oraz audytem pomontażowym- a tym samym zyskasz zadowolonych klientów, którzy będą Cię polecać!

  • Damy Ci także możliwość współtworzenia Start-upu z bardzo ambitnymi planami rozwoju- to najlepsze miejsce do rozwoju zawodowego i realna możliwość awansu!

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • Unikatowy system szkoleń

  • Umówione spotkania z klientami

Eco Heat to organizacja należąca do Grupy Edison Energia S.A - jednej z najbardziej perspektywicznych firm w branży OZE.

Daj sobie możliwość wyszkolenia się w branży Odnawialnej Energii i rozwijaj się wraz z nią. Sięgaj po więcej!

Zostań specjalistą produktu przed boomem rynku! A kiedy on nadejdzie, Ty wygrasz wiedzą z konkurencją!

Przewiń do profilu firmy