Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager sprzedaży

mmcité pl Sp. z o.o.O firmie

  • lubuskie

    lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami firmy,

  • realizację planów sprzedażowych firmy,

  • wyszukiwanie nowych projektów i nowych partnerów handlowych,

  • identyfikacja potrzeb Klientów i dostarczanie informacji na temat technicznych parametrów produktów, zapewnienie doradztwa technicznego dotyczącego produktu, usług, serwisu,

  • kompleksowa obsługa zamówień,

  • monitorowanie rynku i działania konkurencji w celu rekomendowania zmian w produktach,

  • budowanie marki na polskim rynku,

  • współpraca z centralą firmy.

Nasze wymagania

  • min. 3-letniego doświadczenia zawodowego w obszarze sprzedaży B2B na stanowiskach związanych z aktywnym pozyskiwaniem klientów (idealnie w branży budowlanej),

  • znajomości inwestycji budowlanych na powierzonym terenie wraz z ich bieżącym statusem,

  • chęci nawiązywania relacji handlowych z Klientem biznesowym,

  • wykształcenia średniego/wyższego,

  • samodzielności, kreatywności, prężności i determinacji do osiągania sukcesów,

  • talentu handlowego, komunikatywności,

  • bardzo dobrej organizacji pracy,

  • praktycznej znajomości zagadnień z zakresu prawa zamówień publicznych,

  • gotowości do częstych podróży służbowych,

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego,

  • dobrej znajomości pakietu MS Office,

  • czynnego prawa jazdy kat. B.

Mile widziane

  • znajomość języka czeskiego lub słowackiego do kontaktów z firmą macierzystą,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej/projektowej będzie dodatkowym atutem,

  • preferowane wykształcenie techniczne, budowlane,

  • zainteresowanie designem i architekturą.

To oferujemy

  • bardzo dobre warunki zatrudnienia,

  • konkurencyjne wynagrodzenie,

  • znacząca premia roczna w zależności od wyniku,

  • umowę o pracę, samochód, laptop, telefon komórkowy,

  • karta Multisport,

  • lekcję języka obcego,

  • częściowo home offfice,

  • możliwość wykorzystania swojej kreatywności przy rozwoju firmy,

  • pracę w młodym ambitnym zespole dynamicznej firmy o europejskim zasięgu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

mmcité pl Sp. z o.o.

Jesteśmy globalną firmą z pozycją lidera na rynkach europejskich, takimi jak: polski, czeski, słowacki czy węgierski, z ponad 25-letnią tradycją. Zajmujemy się projektowaniem i produkcją elementów małej architektury i nasze korzenie wywodzą się z Czech. Stawiamy na starannie wyselekcjonowane, sprawdzone materiały i wysokiej jakości design. Tworzymy z miłości do przestrzeni publicznej. To misja kulturowa, która sprawia nam przyjemność. Bez wyłączności, prawdziwa równość. Dobry design nie jest częścią galerii, ale życia.

Obecnie w związku z rozwojem polskiego oddziału poszukujemy kandydatów na stanowisko: Manager sprzedaży

Przewiń do profilu firmy