Oferta pracy

Manager sprzedaży (m/k)

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa (AHK Polska)O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer
Nasz Klient to niemiecka firma z kilkudziesięcioletnimi tradycjami, globalny dostawca rozwiązań w zakresie systemów przenoszenia materiałów budowlanych. W celu wzmocnienia sprzedaży firma poszukuje Kandydata/Kandydatki na stanowisko:
Manager sprzedaży (m/k)Numer ref.: miejsce pracy: cała Polska - biuro w Poznaniu
Zakres zadań:
  • pozyskiwanie nowych partnerów handlowych oraz opiekę nad istniejącymi klientami firmy
  • opracowanie i wdrożenie strategii marketingowej dla oferty produktowej firmy
  • zarządzanie działaniami marketingowymi
  • realizację celów oddziału w zakresie sprzedaży i zysków
  • udział w targach i wystawach branżowych
Nasze oczekiwania:
  • posiadasz co najmniej kilkuletnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w sprzedaży B2B produktów technicznych
  • posiadasz zrozumienie techniczne produktów i umiesz je sprzedawać oraz miałeś już kontakt z dealerami i/lub dystrybutorami
  • mile widziana znajomość rynku: maszyn budowlanych, maszyn do rolnictwa, utrzymania zieleni, wózków widłowych, narzędzi ręcznych, materiałów budowlanych, urządzeń elektrycznych, wypożyczalni maszyn, urządzeń itp.
  • mieszkasz w Poznaniu lub jego bliskich okolicach
  • znasz język niemiecki lub angielski (również techniczny) w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z centralą w Niemczech
  • z łatwością nawiązujesz profesjonalne kontakty biznesowe z klientami, potrafisz być asertywny oraz efektywnie negocjować
  • jesteś gotowy do częstych podróży służbowych na terenie całego kraju

Oferujemy:

  • ciekawe stanowisko z dużą swobodą działania i podejmowania decyzji oraz możliwością awansu
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie uzależnione od wyników ( wynagrodzenie stałe + premia)
  • samochód służbowy, również do użytku prywatnego
  • szkolenia wdrożeniowe w zakładzie produkcyjnym w Niemczech, a także wszelkie niezbędne wsparcie współpracowników
  • szkolenia językowe
  • dodatkowe świadczenia firmowe
Zainteresowaliśmy Cię naszą ofertą? Zapraszamy do przesłania aplikacji w języku niemieckim lub angielskim z podaniem numeru referencyjnego EBE/DS/MS/2410/2020 wraz z poniższymi klauzulami za pomocą przycisku aplikowania.

„Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz.U. z 2018 r., poz. 1000)."
 oraz
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polsko Niemiecką Izbę Przemysłowo Handlową, dalej „AHK”, zawartych w złożonej przeze mnie aplikacji, które wykraczają poza katalog danych jakich Pracodawca może ode mnie żądać na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy i innych właściwych ustaw, na potrzeby przyszłych rekrutacji".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy