Ta oferta pracy jest nieaktualna od 41 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager Sprzedaży Marki FASH

  • mazowieckie
  • Kierownik
  • 13.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Uroda Polska jest firmą działającą w branży kosmetycznej i modowej.
    FASH to moda w stylu smart casual. To modowe i nowoczesne stylizacje z naciskiem na komfort, który daje więcej luzu i swobody, nie tracąc przy tym profesjonalnego charakteru.

    Zatrudnimy na stanowisko:

    Manager Sprzedaży Marki FASH (ODZIEŻ)

    Wymagania:

    • niezbędne min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku managera sprzedaży w branży odzieżowej
    • doskonała znajomość trendów w modzie
    • orientacja na realizację celów sprzedażowych
    • doświadczenie w procesie planowania strategicznego
    • szeroka wiedza z dziedziny sprzedaży
    • bardzo dobra znajomość branży i rynku
    • dyspozycyjność i odpowiedzialność
    • rozwinięte umiejętności interpersonalne
    • inicjatywa i zaangażowanie w wykonywaną pracę
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • zdolność analitycznego i koncepcyjnego myślenia
    • systematyczność i konsekwencja w działaniu
    • znajomość języka angielskiego

    Zadania na stanowisku:

    • współpraca z sieciami sprzedaży zewnętrznej offline, online, stacjonarnie
    • współpraca z działem exportu
    • rozwój sieci sprzedaży offline, online, stacjonarnie
    • budowanie budżetów sprzedaży z podziałem na kanały
    • odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych oraz podejmowanie działań zapewniających ich realizację
    • zarządzanie sklepem online
    • analizowanie oraz raportowanie wyników sprzedaży oraz działań konkurencji rynkowej
    • systematyczne wizyty w podległych salonach
    • udział w organizacji targów
    • współudział w budowaniu polityki sprzedażowej
    • komunikacja i współpraca z pozostałymi działami w firmie
    • budowanie dobrego wizerunku firmy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

    www.urodapolska.eu