Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager Sprzedaży mikro-instalacji PV

  • Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 03.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Vertigo Green Energy Sp. z o.o. Sp. k.

    Siedziba firmy znajduje się w Złotnikach k. Poznania. Zajmujemy się Odnawialnymi Źródłami Energii od 2012 roku. Stosowane przez nas materiały, panele fotowoltaiczne i kotły c.o. pochodzą od sprawdzonych producentów, będących światowymi liderami. Budujemy instalacje fotowoltaiczne dla Domu, dla Biznesu oraz dla Rolnika.

    Miejsce pracy: Poznań

    Nasz firma poszukuje osoby na stanowisko managera sprzedaży mikro-instalacji fotowolotaicznych u klientów indywidualnych na terenie Poznania i Wielkopolski. Głównym zadaniem będzie budowanie sprawnego działu sprzedażowo-realizacyjnego, którego celem jest satysfakcja klientów z wykonanych inwestycji.

    Główne obowiązki:

    • Budowa efektywnego systemu sprzedażowo-realizacyjnego
    • Utrzymanie kontaktów z klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów
    • Koordynowanie prac zespołu sprzedażowego i nadzór nad realizacją inwestycji indywidualnych
    • Współpraca z działem projektowym, zaopatrzenia i realizacji
    • Wdrażanie nowych przedstawicieli handlowych

    Wymagania:

    • 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży fotowoltaicznej, kolektorów słonecznych lub pomp ciepła
    • Doświadczenie w kierowaniu zespołem
    • Prawo jazdy kat. B
    • Samodzielność w działaniu, odpowiedzialność, pozytywne nastawienie, poczucie humoru, dystans do siebie, łatwość w nawiązywaniu kontaktów

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie podstawowe 5 000 zł netto + premia
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt
    • Możliwość pracy zdalnej, ograniczenie czasu pracy w siedzibie firmy do minimum (dotyczy kandydatów, którzy mieszkają poza województwem Wielkopolskim)
    • Praca w nowoczesnej firmie, stawiającej na wysoki poziom oferowanych usług i urządzeń oraz przywiązującej dużą wagę do jakości wykonywanej pracy
    • Multisport

    To co robimy stało się naszą pasją, jeśli chcesz z nami pracować musisz to naprawdę lubić.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV. W wiadomości aplikacyjnej należy ocenić możliwości rozwoju rynku fotowoltaicznego w Polsce w 2019 r.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV z zamieszczoną klauzulą:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Vertigo Green Energy sp. z o.o. sp. k. moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.)."