Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Manager sprzedaży na Rynek Europejski

VenicciO firmie

  • Nowy Targ, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
W związku z dynamicznym rozwojem Międzynarodowej Marki Wózków Dziecięcych Venicci poszukujemy osoby na stanowisko ”Manager sprzedaży na Rynek Europejski”. Jeśli jesteś osobą ambitną i chcesz się rozwijać na wielu poziomach, dołącz do naszego zespołu.
(obsługa klienta B2B, Rynek Europejski)

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie sprzedażą na Rynku Europejskim i Rosyjskim
  • Budowanie i realizacja strategii sprzedażowej na rynkach w Europie i Rosji
  • Poszukiwanie nowych klientów
  • Realizacja wyznaczonych KPI
  • Bieżące i okresowe raportowanie wyników
  • Analiza rynku pod kątem możliwości zwiększania sprzedaży oraz poszukiwanie i rozwijanie nowych rynków
  • Zarządzanie powierzonym budżetem oraz analiza i kontrola kosztów
  • Budowanie relacji z kluczowymi klientami

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku wraz z potwierdzonymi sukcesami w sprzedaży B2B – WARUNEK KONIECZNY
  • Wykształcenie Wyższe
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem handlowców
  • Doskonałe umiejętności handlowe i negocjacyjne w sprzedaży
  • Negocjacje umów i warunków współpracy z klientami
  • Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów biznesowych
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – WARUNEK KONIECZNY
  • Znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem
  • Własna inicjatywa i kreatywność w poszukiwaniu nowych metod sprzedaży
  • Nastawienie na realizację celów strategicznych firmy
  • Gotowość do relokacji – praca w siedzibie Firmy w Nowym Targu - WARUNEK KONIECZNY

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • Możliwość szkoleń oraz rozwoju i podnoszenia kwalifikacji na danym stanowisku
  • Udział w tworzeniu oraz rozbudowie silnej sieci sprzedażowej na powierzonych rynkach
  • Szerokie możliwości wejścia oraz ekspansji na inne rynki
Siedziba Firmy mieści się w Nowym Targu woj. małopolskie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne