Manager Sprzedaży na rynki exportowe - sprzedaż mięsa i produktów drobiowych

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Ubój i Przetwórstwo Indyka Joanna Giżewska-ChrząszczO firmie

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer
Manager Sprzedaży na rynki exportowe: sprzedaż mięsa i produktów drobiowych

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów i rozwój handlu na rynkach zagranicznych
  • Sprzedaż mięsa i wędlin drobiowych

Wymagania:

  • Doświadczenie we współpracy z kontrahentami zagranicznymi w zakresie handlu mięsa i wędlin
  • Operatywność, pracowitość, komunikatywność
  • Znajomość języków obcych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz narzędzia pracy
Osoby zainteresowane/spełniające nasze warunki prosimy o przesłanie CV za pomocą:

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )"

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy