Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Sprzedaży na Rynku Krajowym w branży stolarki budowlanej

FILPLAST SP. Z.O.O.

  • 3 Maja 33, Głogówek
    Głogówek, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna

3 Maja 33

Głogówek

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie efektywnością oraz rozwojem kompetencji zespołu 30 doradców

  • Tworzenie nowych kanałów dystrybucji krajowej

  • Rozwój sprzedaży B2B w kierunku sieci dealerów oraz przygotowywaniem sieci franczyzowych

  • Analizę rynku i planowanie sprzedaży

  • Organizowanie działań salonów sprzedaży oraz tworzenie nowych punktów

  • Wdrażanie zmian w zakresie organizacji i podział zadań w działach sprzedaży

  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji ze strategicznymi klientami

  • Rekomendowanie zmian w polityce sprzedaży

  • Szkolenie i wparcie rozwoju menagerów produktów

  • Podnoszenie standardu obsługi klienta oraz komfortu pracy doradców handlowych

  • Ścisłą współpracą z Zarządem Spółki, Dyrektorem Handlowym, Działem Marketingu oraz ze wszystkim działami, które mogą być dla Ciebie wsparciem w realizacji Twoich zadań.

  • To od Twoich rekomendacji będzie zależał kierunek rozwoju sprzedaży oraz będziesz miał realny wpływ na strategię rozwoju zarządzania firmą!

Nasze wymagania

  • posiadasz co najmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku związanym z rozwojem sprzedaży

  • jesteś nastawiony na wprowadzanie zmian i chcesz być ich koordynatorem

  • od ręki rozwiązujesz problemy operacyjne (nie-do-rozwiązania)

  • pracowałeś na modelach kompetencyjnych i jesteś ukierunkowany na cele

  • masz doskonałe umiejętności sprzedażowe i rozumiesz potrzeby klienta

  • potrafisz skutecznie motywować pracowników i zarządzać zespołem indywidualistów

  • jesteś samodzielny w działaniu, a rozwój to Twoje drugie imię

  • znasz język angielski lub niemiecki na poziomie min B2

  • czujesz się swobodnie prowadząc prezentacje i szkolenia oraz chętnie przekazujesz wiedzę innym

  • posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Mile widziane

  • doświadczenie w branży stolarki budowlanej

To oferujemy

  • Wyróżniające się na tle innych dużych firm partnerskie relacje ze współpracownikami i Zarządem Spółki

  • Praca w dużej firmie o charakterze niekorporacyjnym

  • Praca w środowisku międzynarodowym, wśród prestiżowych marek

  • Nastawienie na długotrwałą współpracę i wspólne osiąganie celów

  • Praca oparta na wartościach, transparentności oraz jasno sformułowanych celach

  • Niezbędne narzędzia pracy i rozwoju, elastyczny czas pracy, ubezpieczenie grupowe

  • Prywatna opieka Medicover

  • Możliwość przystąpienia do atrakcyjnych cenowo pakietów sportowo-rekreacyjnych oraz ubezpieczenia grupowego

  • Podejście do klienta wewnętrznego na równi z klientem zewnętrznym

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Przychodzisz do pracy i robisz sobie aromatyczną kawę w biurowym ekspresie. Idziesz do swojego biurka i sam decydujesz o zadaniach, które wykonasz tego dnia. Twoja praca nigdy nie jest nudna, bo zarządzasz zespołem 30 indywidualistów, rozwijasz sprzedaż B2B i tworzysz nowe kanały dystrybucji. Analizujesz rynek i w oparciu o swoje wnioski planujesz sprzedaż.

Wyobraź sobie, że od Twoich rekomendacji zależą zmiany w naszej polityce sprzedaży i standardach obsługi, że oddamy w Twoje ręce nawiązywanie i utrzymywanie relacji ze strategicznymi klientami. Twój dzień może być pełen wyzwań, satysfakcjonujących spotkań i może kończyć się poczuciem dobrze wykorzystanego czasu. Sprawdź nas. Zbudujmy razem coś trwałego.

Przewiń do profilu firmy