Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager sprzedaży

MARZANNA SKRABA-CHMIELOWIEC

7 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem sprzedaży

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie, minimum licencjat

  • Znajomość pakietu MS office

  • Samodyscyplina, odpowiedzialność i rzetelność w działaniu

  • Umiejętności sprzedażowe, analityczne oraz negocjacyjne

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami lub udokumentowane doświadczenie w sprzedaży

  • Stawiasz na etykę, jakość , profesjonalizm

  • Chcesz uczyć się od najlepszych i osiągać sukcesy

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe 7000 do 15000 zł, plus atrakcyjny system prowizyjny

  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

  • Możliwość wyjazdu na międzynarodowe konferencje

  • Doceniany na rynku system szkoleń wewnętrznych

  • Program emerytalny

  • Nowoczesne biura, nowoczesne narzędzia pracy z klientem

  • Doskonale przygotowane schematy pracy na każdym stanowisku

  • Współpraca z prestiżową firmą o nienagannej reputacji na rynku

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

O nas

Naszym klientem jest amerykańska firma z branży finansowej, wyróżniająca się jakością produktów, oraz najwyższymi standardami obsługi klientów.

Może poszczycić się tytułami: Etyczna Firma Roku, Firma Przyjazna Klientowi i Najlepszy Pracodawca.

Tworząca zespół uznanych na rynku specjalistów.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko Manager Sprzedaży