Oferta pracy

Manager Sprzedaży Opon 4x4 (opony terenowe/off road)

ILLUSTRO Doradztwo S.C.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie strategią produktu

  • Analiza stanów magazynowych, przygotowywanie zamówień dla dostawców oraz kontrola dostaw

  • Kontrolowanie oraz zarządzanie wskaźnikami ekonomicznymi (marża, rotacja, zaleganie, wskaźniki reklamacji)

  • Opracowywanie ofert sprzedażowych oraz zarządzanie cenami sprzedaży i treściami ofert na panelu B2B

  • Analiza rynku i cen konkurencyjnych produktów, poszukiwanie nowych rynków

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Organizacja i prowadzenie szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

  • Współpraca z Regionalnymi Managerami Sprzedaży i Product Managerami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku sprzedażowym

  • Zainteresowanie off roadem, samochodami terenowymi

  • Umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne oraz łatwość nawiązywania kontaktów

  • Umiejętność organizowania własnego czasu pracy

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1\B2

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży oponiarskiej

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Pakiet benefitów: Karta multisport, Pakiet medyczny

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Samochód służbowy, telefon i laptop

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie w firmie

4

Podjęcie decyzji

Rekrutację prowadzi agencja ILLUSTRO Doradztwo S.C.

To firma z ponad 15-letnim doświadczeniem, działająca w branży szkoleń, doradztwa personalnego i rekrutacji specjalistów.

Kandydaci aplikując o pracę za naszym pośrednictwem mają pewność, że ich aplikacja zawsze zostanie rozpatrzona przez pracodawcę. Kandydaci mając kontakt do naszych rekruterów, mogą zawsze zadać pytania odnośnie oferty pracy, jak również otrzymać merytoryczne wsparcie w całym procesie rekrutacyjnym.

Ponadto kandydaci aplikując za naszym pośrednictwem zyskują dostęp do innych ofert pracy, od najlepszych pracodawców.

Zapraszamy!

Przewiń do profilu firmy

Informacji w sprawie rekrutacji udziela:

Sandra Samsel tel. 574 474 789

Dla naszego Klienta - jednej z największych hurtowni rynku motoryzacyjnego, posiadającej ogólnopolską sieć sprzedaży i dystrybucji, cieszącej się bardzo dobrą opinią w branży, a także na rynku pracy, poszukujemy kandydatów na stanowisko Menadżera Sprzedaży Opon 4x4 (opony terenowe/off road).