Logo Pracuj.pl

Manager Sprzedaży

Tomasz WinnickiO firmie

5 000–8 000
netto (+ VAT) / mies.
  • pomorskie
    pomorskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem sprzedaży

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego, minimum licencjat
  • znajomości pakietu MS Office
  • samodyscypliny, odpowiedzialności i rzetelności w działaniu
  • umiejętności sprzedażowych, analitycznych oraz negocjacyjnych
  • masz doświadczenie w zarządzaniu zespołami lub udokumentowane doświadczenie w sprzedaży
  • stawiasz na etykę, jakość i profesjonalizm
  • chcesz się uczyć od najlepszych i osiągać sukcesy

To oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe 5000 do 8000 zł + atrakcyjny system prowizyjny
  • doceniany na rynku system specjalistycznych szkoleń
  • współpracę z prestiżową firmą o nienagannej reputacji
  • możliwość udziału w międzynarodowych konferencjach
  • projekt rekrutacyjny prowadzony w pełni zdalnie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma wyróżniająca się jakością produktów oraz najwyższymi standardami obsługi Klientów. Może poszczycić się tytułami Etyczna Firma Roku, Firma Przyjazna Klientowi i Najlepszy Pracodawca. Tworząca zespół uznawanych na rynku specjalistów.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Ponadto otrzymasz:

  • pakiet benefitów, w tym opieka medyczna, plan emerytalny, ubezpieczenie grupowe
  • możliwość samodzielnej organizacji pracy w elastycznym czasie
  • nagrody i atrakcyjne bonusy w konkursach sprzedażowych

Manager Sprzedaży, pomorskie