Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Sprzedaży -rynek przemysłowy

SMART NANOTECHNOLOGIES SPÓŁKA AKCYJNA

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Smart Nanotechnologies S.A. producent innowacyjnych komponentów chemicznych w oparciu o nanomateriały dedykowanych dla przemysłu zaprasza do współpracy.

  • Pozyskiwanie długoterminowych klientów kontraktowych

  • Monitorowanie działań konkurencji

  • Przygotowanie ofert handlowych i negocjacje warunków współpracy

  • Koordynacja prac wdrożeniowych

  • Organizacja i udział w konferencjach i wystawach branżowych

  • Systematyczne pogłębianie wiedzy produktowej i sprzedażowej

  • Raportowanie efektów pracy przełożonemu, praca z bazami danych

  • Region działalności: Polska

Nasze wymagania

  • Poparta doświadczeniem znajomość branży inżynierskiej i kontraktowej dla przemysłu chemicznego, ceramicznego i przetwórstwa tworzyw sztucznych

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: chemia, technologia polimerów, inżynieria materiałowa , nanotechnologia lub pokrewne

  • Umiejętności nawiązywania kontaktów i pozyskiwania klientów

  • Kreatywność oraz samodzielność w pracy

  • Dobra organizacja czasu pracy

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • Zorientowanie na rezultaty

  • Rozwinięte kompetencje w zakresie prezentacji i negocjacji

  • Dobra znajomość programów MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) oraz efektywne korzystanie z zasobów internetowych

  • Znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód)