Ta oferta pracy jest nieaktualna od 88 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager Sprzedaży

  • śląskie
  • Specjalista
  • 23.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Polska firma, dominująca w swojej branży na rynku polskim i europejskim, oferująca klientom gamę profesjonalnych usług B2B i specjalistycznych produktów w związku z rozwojem działu sprzedaży zatrudni

    Managera Sprzedaży
    Nr ref.: MS/02/śląskie

    Oczekiwania:

    • Kilkuletnie doświadczenie w samodzielnej sprzedaży usług B2B
    • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
    • Udokumentowane sukcesy sprzedażowe
    • Ambicji i dużej determinacji do osiągania celów

    Obowiązki:

    • Odpowiedzialność za realizację indywidualnego planu sprzedaży
    • Samodzielne pozyskiwanie nowych klientów
    • Prowadzenie spotkań i prezentacji na poziomie zarządów lub kluczowych osób decyzyjnych
    • Bieżące raportowanie swojej pracy
    • Analiza i monitorowanie działań konkurencji
    • Uczestnictwo w targach i konferencjach

    Kandydatom oferujemy:

    • Umowę o pracę z wynagrodzeniem podstawowym 5000 zł brutto
    • Dodatkowo atrakcyjne prowizje od osiągniętych wyników sprzedaży
    • Premie i programy motywacyjne
    • Wszystkie konieczne narzędzia pracy, w tym samochód z możliwością korzystania do celów prywatnych
    • Pełne przygotowanie do pracy w trakcie szkolenia wdrożeniowego
    • Dofinansowanie do świadczeń pozapłacowych (karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna)
    Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie poprzez przycisk APLIKUJ poniżej

    Prosimy o wpisanie numeru referencyjnego z nazwą województwa.

    Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko do wybranych osób