Oferta pracy

Manager sprzedaży

Saltus TUWO firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer
SALTUS Ubezpieczenia
poszukuje osoby na stanowisko:
Manager sprzedażyNumer ref.: Nr ref: (RDS/TUW/11/2020)

Obszar działania- małopolskie, śląskie, opolskie

Zadania na stanowisku:

  • odpowiedzialność za realizację planów i monitoring sprzedaży ubezpieczeń,
  • budowa i utrzymywanie długofalowych relacji z kluczowymi partnerami na obszarze województw: małopolskie, śląskie, opolskie, dolnośląskie,
  • aktywizacja i rozwój obecnej sieci sprzedaży,
  • pozyskiwanie do współpracy partnerów /Banków Spółdzielczych/,
  • spotkania biznesowo-sprzedażowe w siedzibie i oddziałach partnerów,
  • analiza potrzeb kluczowych partnerów,
  • wdrażanie strategii sprzedażowej firmy,
  • kontrola realizacji powierzonych celów operacyjnych,
  • współdziałanie z trenerami sieci sprzedaży,
  • dbanie o właściwy wizerunek firmy

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku na rynku finansowym,
  • zorientowania na realizację celów sprzedażowych,
  • umiejętności nawiązywania i podtrzymywania długoterminowych relacji,
  • gotowości do częstych podróży służbowych,
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • czynnego prawa jazdy kat. B.
  • wykształcenia wyższego,
  • dobrej znajomości pakietu MS office

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • podległość pod Przedstawicielstwo w Katowicach,
  • wynagrodzenie dwuskładnikowe (wynagrodzenie stałe + premia zależna od osiąganych wyników),
  • pakiet bonusów (PPE, ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie na życie, dostęp do programu Multisport, dofinansowanie urlopu, coroczna integracja),
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon.
Aplikacje prosimy kierować za pomocą przycisku Aplikuj.
W tytule wiadomości prosimy o wpisanie nazwy stanowiska.
Dziękujemy za zainteresowanie naszym ogłoszeniem. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikacje prosimy kierować za pomocą przycisku aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy