Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager sprzedaży

GRANT SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów sprzedażowych

  • Tworzenie strategii sprzedaży

  • Dbałość o wysoką jakość obsługi klienta

  • Tworzenie cyklicznych raportów na potrzeby Zarządu Spółki

  • Stałe monitorowania trendów rynkowych oraz ruchów konkurencji

  • Zarządzanie podległym zespołem

  • Odpowiedzialność za strukturę sprzedaży

  • Implementacja nowych mechanizmów rozwoju sprzedaży

  • Przygotowanie ofert, prowadzenie samodzielnych negocjacji, zawieranie umów handlowych.

  • Współpraca z innymi działami firmy, dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

  • Wyjazdy służbowe, spotkania z Klientami.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie lub w branży pokrewnej

  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych

  • Doświadczenie w zakresie sprzedaży, pozyskiwania i obsługi Klienta.

  • Umiejętność prowadzenia spotkań i negocjowania umów handlowych.

  • Umiejętność analizy rynku oraz strategicznego myślenia.

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem o rozproszonej strukturze

  • Biznesowe podejście skoncentrowane na osiąganiu wyników

  • Kreatywność i duża samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • Umiejętność realizowania założonych celów

  • Dobra znajomość obsługi pakietu Office i Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o wysokiej kulturze biznesowej

  • Realny wpływ na strategię sprzedaży organizacji

  • Dużą samodzielność w działaniu i możliwość rozwoju własnych kompetencji.

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy).

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub współpraca B2B).

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów biznesowych

  • Możliwość rozwoju kompetencji managerskich poprzez działanie na szerokim rynku

  • Indywidualnie ustalany system premiowy

GRANT SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jeśli jesteś zainteresowany pracą i rozwojem w branży HR, wyślij do nas swoją aplikację. Rekrutacja będzie prowadzona dwuetapowo, w pierwszej kolejności rozmowa telefoniczna, następnie spotkania z wybranymi osobami w naszym biurze, które jest zlokalizowane w centrum Krakowa.

Przewiń do profilu firmy