Manager Sprzedaży Stolarki Budowlanej

Antal Sales & Marketing

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca mobilna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, lidera wśród dystrybutorów materiałów budowlanych, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie aktywnej sprzedaży stolarki budowlanej

  • Doradztwo sprzedażowe na rzecz klientów – firm wykonawczych

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami – inwestorami, wykonawcami, architektami

  • Identyfikowanie potrzeb klientów i przygotowywanie ofert handlowych

  • Prowadzenie negocjacji handlowych

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów inwestycyjnych

  • Realizacja strategii biznesowej i planów budżetowych

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie techniczne lub budowlane)

  • Doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą stolarki budowlanej lub pokrewnej działalności

  • Znajomość branży i rynku materiałów budowlanych, w szczególności rynku stolarki budowlanej

  • Umiejętności handlowe i negocjacyjne

  • Wysoka komunikatywność i umiejętność budowania relacji

  • Dobra organizacja pracy i determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów

  • Znajomość MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej, będącej liderem na rynku materiałów budowlanych

  • Wynagrodzenie bazowe w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B oraz atrakcyjny system premiowy

  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktur wewnętrznych firmy

  • Miłą atmosferę pracy

  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, Karta MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie

At Antal, we have always valued expert knowledge, which is why we were one of the first recruitment companies in Poland with specialized recruitment divisions. The professional orientation of our consultants means that they are not only effective recruiters, but also qualified consultants who have unique knowledge about modern tools and the latest trends in the labour market.

Przewiń do profilu firmy