Oferta pracy

Manager Sprzedaży

Selfa Grzejnictwo Elektryczne S.A.O firmie

Selfa Grzejnictwo Elektryczne S.A.

Bieszczadzka 14

Szczecin

Selfa-Grzejnictwo Elektryczne S.A.
Największy polski producent elementów grzejnych oraz modułów fotowoltaicznych
Oferuje pracę na stanowisku :

Opis stanowiska:

  • współudział w tworzeniu strategii sprzedażowej firmy
  • budowanie trwałych relacji oraz rozwój dystrybucji produktów u kluczowych klientów
  • rozwój wolumenu sprzedaży oraz rentowności współpracy
  • aktywne pozyskiwanie nowych partnerów handlowych
  • tworzenie i wdrażanie akcji promocyjnych i marketingowych
  • analiza preferencji klientów, działań konkurencji oraz trendów rynkowych
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz wysoką jakość obsługi klienta
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • bezpośrednie spotkania biznesowe oraz prowadzenie negocjacji handlowych
  • wspieranie partnerów handlowych w efektywnej sprzedaży produktów firmy (wsparcie merytoryczne w zakresie specyfikacji technicznej, prezentacji handlowych, itd.)
  • zarządzanie działem sprzedaży.

Wymagania:

  • przedsiębiorczość i zdolności organizacyjne
  • wysoki poziom orientacji biznesowej i motywacji do osiągania założonych celów
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i budowanie relacji z klientami
  • doświadczenie we współpracy z klientami B2B (min 2 lata )
  • wykształcenie wyższe ( wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem )
  • umiejętności negocjacyjne
  • umiejętności zarządzania zespołem sprzedaży
  • uczciwość i zaangażowanie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
  • prawo jazdy kat. B
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • wysoki poziom samodzielności w działaniach i możliwość wdrażania własnych rozwiązań
  • służbowe wyposażenie niezbędne do pracy: samochód, laptop, telefon
  • stabilne warunki zatrudnienia w rozwijającej się  firmie
  • wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • przyjazną atmosferę pracy w małym zespole
  • możliwość długofalowej współpracy, rozwoju zawodowego i samorealizacji.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Nadesłane dokumenty powinny zawierać następującą klauzulę: „Oświadczam, że zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Selfa GE S.A. w zakresie niezbędnym dla realizacji procesu rekrutacji. Niniejsza zgoda jest ważna, do czasu jej odwołania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy