Oferta pracy

Manager Sprzedaży w branży fotowoltaicznej

SZYMON ZAREMBA ENERGYREO firmie

3 500‐30 000 zł / mies. (zal. od umowy)
Rekrutacja zdalna

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Firma EnergyRe z Oświęcimia, działająca w branży fotowoltaicznej, poszukuje do współpracy specjalistów na stanowisko:

Twoje zadania:

  • Zarządzanie zespołem rozproszonych przedstawicieli handlowych w branży fotowoltaicznej
  • Zarządzanie Działem Wsparcia Sprzedaży, zajmującym się umawianiem spotkań dla przedstawicieli
  • Rozwój struktury sprzedaży na powierzonym obszarze
  • Wspieranie handlowców w codziennej aktywności i osiąganiu celów indywidualnych
  • Dbanie o wysoką jakość spotkań handlowych przedstawicieli (spójna komunikacja, wysoka wartość merytoryczna)
  • Realizowanie wyników sprzedażowych wraz z podległym zespołem
  • Raportowanie wyników

Chcemy współpracować z osobami, które:

  • Mają doświadczenie w zarządzaniu zespołem rozproszonym (mile widziane w branży fotowoltaicznej, ubezpieczeniowej, finansowej)
  • Mile widziane doświadczenie w branży fotowoltaicznej
  • Swoje doświadczenie w zarządzaniu mają poparte wynikami
  • Są nastawione na współpracę partnerską ze swoim zespołem
  • Są nastawione na realizację wyników
  • Są proaktywne i szukają rozwiązań
  • Posiadają umiejętności rekrutacji, motywacji i zarządzania zespołem ambitnych handlowców
  • Mają prawo jazdy kat. B

Zapewniamy:

  • Wynagrodzenie złożone z podstawy i prowizji od wyników zespołu (bez górnej granicy)
  • Niezbędne szkolenia branżowe, handlowe i wsparcie merytoryczne
  • Wysoką jakość montażu i produktów
  • Niezbędne narzędzia do pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy