Oferta pracy

Manager Sprzedaży w Regionie

Klient Pracuj.plO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad funkcjonowaniem powierzonych placówek, dbanie o ich nienaganny wygląd oraz zachowanie obowiązujących standardów w regionie centralno-wschodnim

  • Zarządzanie zespołem pracowników i Kierowników w tym kontrola nad jakością i realizacją podstawowych wskaźników KPI

  • Nadzór nad realizacją sprzedaży usług w podległych placówkach

  • Motywowanie i rozwijanie kompetencji swojego zespołu w tym koordynacja rekrutacji i szkoleń

  • Podejmowanie działań zmierzających do rozwoju firmy poprzez trafne inicjatywy marketingowe

Nasze wymagania

  • Zdolność szybkiej nauki oraz dzielenia się wiedzą z innymi

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne

  • Budowanie zaangażowania i motywacji zespołu

  • Mile widziana dobra znajomość rynku telekomunikacyjnego

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność organizacji pracy i zarządzania zespołem pracowników

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze sprzedaży jak i obsługi szczególnie w strukturze rozproszonej

To oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń podstawa + premia oraz inne benefity.

  • Narzędzia niezbędne do pracy (samochód służbowy).

  • Wsparcie merytoryczne, logistyczne oraz marketingowe.

  • Duża samodzielność w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów.

  • Umowa na zasadach B2B

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie CV.