Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Sprzedaży

Tomasz WinnickiO firmie

5 0008 000 netto (+ VAT) / mies.
  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 03 cze 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem sprzedaży

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego, minimum licencjat

  • znajomości pakietu MS Office

  • samodyscypliny, odpowiedzialności i rzetelności w działaniu

  • umiejętności sprzedażowych, analitycznych oraz negocjacyjnych

  • masz doświadczenie w zarządzaniu zespołami lub udokumentowane doświadczenie w sprzedaży

  • stawiasz na etykę, jakość i profesjonalizm

  • chcesz się uczyć od najlepszych i osiągać sukcesy

To oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe 5000 do 8000 zł + atrakcyjny system prowizyjny

  • doceniany na rynku system specjalistycznych szkoleń

  • współpracę z prestiżową firmą o nienagannej reputacji

  • możliwość udziału w międzynarodowych konferencjach

  • projekt rekrutacyjny prowadzony w pełni zdalnie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Tomasz Winnicki

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma wyróżniająca się jakością produktów oraz najwyższymi standardami obsługi Klientów. Może poszczycić się tytułami Etyczna Firma Roku, Firma Przyjazna Klientowi i Najlepszy Pracodawca. Tworząca zespół uznawanych na rynku specjalistów.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy

Ponadto otrzymasz:

  • pakiet benefitów, w tym opieka medyczna, plan emerytalny, ubezpieczenie grupowe

  • możliwość samodzielnej organizacji pracy w elastycznym czasie

  • nagrody i atrakcyjne bonusy w konkursach sprzedażowych