Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager sprzedaży

AMAZEMET sp. z o.o.

umowa o pracę
6 00014 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
7 00016 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż i doradztwo techniczne

  • Obsługa zapytań przychodzących oraz przygotowywanie oferty

  • Pozyskiwanie klientów poprzez działania prospectingowe (tworzenie bazy, cold calle, cold maile, działania na portalach społecznościowych)

  • Przeprowadzanie klientów przez cały proces sprzedaży (od pozyskania, poprzez przedstawienie oferty i badanie potrzeb, po domknięcie sprzedaży i opiekę po sprzedażową)

  • Docieranie z ofertą firmy do klientów docelowych oraz rozmowy z osobami decyzyjnymi

  • Bieżąca współpraca z innymi działami w firmie (R&D, Marketing, Produkcja)

  • Podróże służbowe krajowe i zagraniczne

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, techniczne (najlepiej inżynieria materiałowa)

  • Duża motywacja do działania i dobra energia oraz samodzielność

  • Umiejętność docierania do osób decyzyjnych i doradztwa technicznego

  • Zaangażowanie i umiejętność zdobywania wiedzy. Nie istnieją ludzie, którzy są w stanie od razu rozwinąć produkt albo sprzedaż, ale liczymy na to, że umiesz skorzystać ze zbiorowej wiedzy ludzkości

  • Doświadczenie w sprzedaży urządzeń i maszyn

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego technicznego (kontakty wyłącznie z klientem zagranicznym).

To oferujemy

  • Ciekawą pracę i wszechstronne doświadczenie. Jeśli lubisz różnorodność wykonywanych zadań, to zdecydowanie dobrze się rozumiemy. Będziesz mieć okazję nauczyć się więcej niż przez cały okres edukacji

  • Pełne wdrożenie w obowiązki i wsparcie przełożonego na każdym etapie pracy

  • Możliwość rozwoju. Wiemy, że to często frazes, ale u nas jest to bardzo konkretna propozycja - ścieżka w kierunku doktoratu, albo zarządzanie dystrybutorami na danym rynku

  • Wspierający zespół grający do jednej bramki i przełożonych, którzy w pracownikach widzą przede wszystkim człowieka, w którego rozwój chcą zainwestować

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + kwartalny system premiowy

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

  • Pracujemy pod Warszawą gdzie mamy własną produkcję, laboratorium i dział R&D gdzie tworzymy nasze technologie

  • Majdan przy Trasie S2

O nas

Kim jesteśmy?

AMAZEMET jest międzynarodową firmą będącą partnerem wykonawczym dla wielu organizacji naukowych i firm technologicznych w zakresie rozwoju technologii i prototypowania.

Światowy lider w dziedzinie technologii ultradźwiękowych. Pracujemy nad technologiami druku 3D i działamy w branży metalurgicznej. Na rynku działamy od trzech lat, a nasz zespół liczy obecnie 30 osób.

Co robimy?

Rozwijamy technologie skierowane do przemysłu oraz jednostek badawczych zajmujących się drukiem 3D z metalu oraz opracowywaniem nowych materiałów. W naszej pracy posługujemy się m.in. ultradźwiękami, metalurgią, technikami próżniowymi, odlewaniem i spawalnictwem. Wszystkie nasze urządzenia są wykonywane u nas: od prac rozwojowych i projektowanie po finalny montaż.

Czemu AMAZEMET?

Jesteśmy szybko rozwijającą się organizacją, na której pracę i rozwój ma wpływ cały Zespół. Ciągle spotykamy się z nowymi wyzwaniami. Współpracujemy z ośrodkami badawczymi i firmami produkcyjnymi na całym świecie, od Korei, przez RPA, aż po Kanadę.