Oferta pracy

Manager sprzedaży - Wedding planner

Pałac Rozalin & Restauracja OficynaO firmie

5 000‐7 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Pałacowa 27
    Rozalin (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B, Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • Kierownik

Pałac Rozalin & Restauracja Oficyna

Pałacowa 27

Rozalin (pow. pruszkowski)

Pałac Rozalin to lokalizacja eventowa zlokalizowana 25 km (30 minut drogi) od Warszawy. Specjalizujemy się w organizacji bankietów w tym przede wszystkim przyjęć weselnych na najwyższym poziomie. Zespół pałacowo-parkowy Rozalin to ponad 26 hektarowy park pośród którego można znaleźć zabytkowy Pałac, bezpośrednio połączony z nim namiot bankietowy, kameralny butikowy hotel oraz Oficynę w której mieści się Restauracja.

Więcej informacji:

www.palacrozalin.pl

Opis stanowiska:

Do zakresu obowiązków managera sprzedaży należy sprzedaż przyjęć weselnych, spotkań rodzinnych oraz wydarzeń okolicznościowych o charakterze prywatnym w tym przede wszystkim:

  • wysyłanie ofert / rozmowy z Klientami
  • przygotowywanie kosztorysów dla Klientów
  • stały kontakt z Klientami - mail / telefon / spotkania w Pałacu w Rozalinie
  • prowadzenie Klienta od pierwszego kontaktu, aż po dzień realizacji wydarzenia oraz finalne rozliczenie wydarzenia
  • promocja miejsca / działania marketingowe / pozyskiwanie nowych Klientów

Wymagania:

Szukamy osoby, która czuje się w sprzedaży, jak ryba w wodzie. Jednocześnie szukamy osób z minimum 2-letnim doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku lub na stanowisku wedding plannera.

Wymagania:

  • profesjonalizm i dbałość o najmniejsze szczegóły
  • umiejętność dobrej organizacji swojego czasu
  • zamiłowanie do organizacji przyjęć prywatnych
  • płynne poruszanie się w programach pakietu Office
  • płynna znajomość języka angielskiego w mowie oraz piśmie
  • elastyczność czasowa / dyspozycyjność również w weekendy
  • pozytywne nastawienie do życia i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

Pracę w młodym i kreatywnym zespole, który specjalizuje się w organizacji wydarzeń niestandardowych. Pracę w obiekcie premium organizującym wyjątkowe i nieraz zjawiskowe przyjęcia.

Oferujemy:

  • dużą swobodę kreacji w oparciu o bazę jaką daje lokalizacja
  • przyjazną, niemal rodzinną atmosferę
  • możliwość sprzedaży wydarzeń na najwyższym poziomie
  • możliwość współpracy z najlepszymi podwykonawcami eventowymi
  • możliwość rozwoju oferty Pałacu Rozalin i uczestniczeniu w rozwoju miejsca
  • możliwość częściowej pracy zdalnej oraz zarządzania swoim czasem pracy w zależności od potrzeby

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy