Oferta pracy

Manager sprzedaży

EPG Sp. z o.o

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Rekrutacja i wdrożenie handlowców

  • Aktywna sprzedaż w ternie (fotowoltaika, pompy ciepła)

  • Szkolenia i audyty PH w terenie

  • Bliska współpraca z Zarządem spółki

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży terenowej

  • Umiejętność zarządzania zespołem handlowym

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych

  • Znajomość technik sprzedaży

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

Mile widziane

  • Znajomość systemu CRM

  • Znajomość branży OZE

To oferujemy

  • Umówione i potwierdzone spotkania dla całego zespołu sprzedażowego

  • Szkolenia z technik sprzedaży

  • Szkolenia produktowe dot. odnawialnych źródeł energii

  • Rozbudowany i intuicyjny system CRM

  • Wsparcie inżynierów oraz zaplecze biurowe pozwalające Ci skupić się na Twoich celach

  • Zapewnienie obsługi kredytowania dla klientów

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

EPG Sp. z o.o - całkowicie niezależny podmiot, który jest liderem branży fotowoltaicznej na rynku. Zajmujemy się odnawialnymi źródłami energii i współpracujemy z międzynarodowymi koncernami energetycznymi. Realizujemy zarówno duże inwestycje, jak i mniejsze, dostarczając ogniwa fotowoltaiczne także do gospodarstw domowych. Wyróżnia nas dbałość o klienta i skupianie się na budowaniu długoterminowych relacji. DOŁĄCZ do NAS jeśli poszukujesz zespołu kierującego się partnerstwem, rozwojem oraz elastycznością. Więcej o nas znajdziesz na: www.epg.eco.

Przewiń do profilu firmy