Ta oferta pracy jest nieaktualna od 632 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager sprzedaży exportowej

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-01-25

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Wrocław

    Zadania:

    • Analiza potencjału sprzedażowego na danym terenie,
    • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie klientów,
    • Budowanie długotrwałych relacji,
    • Doradztwo i oferowanie dedykowanych rozwiązań branżowych,
    • Realizacja planu sprzedaży zgodnie z polityką handlową firmy,
    • Prowadzanie rozmów z zagranicznymi klientami,
    • Bieżąca obsługa aktywnych klientów.

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji - lider w swojej branży,
    • Atrakcyjny system premiowy,
    • Przejrzystą ścieżkę kariery - możliwość awansu,
    • Pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole,
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Niezbędne narzędzia pracy - laptop, telefon.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - min. 2 lata,
    • Silna motywacja do pracy i pozyskiwania nowej wiedzy,
    • Umiejętność planowania własnej pracy,
    • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
    • Praca z celami (KPI, plan sprzedaży),
    • Obsługa pakietu Office,
    • Znajomość języka / języków obcych (rosyjski, hiszpański, niemiecki, angielski, francuski) - wymóg konieczny.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926)."
    bottom