Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
BTG Sp. z o.o.

Manager Sprzedaży z j. angielskim na rynki Animal Feed

BTG Sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 13 maj 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • efektywna współpraca z dotychczasowymi klientami biznesowymi,

  • monitorowanie rynku pod kątem pozyskania nowych klientów,

  • budowanie, utrzymywanie i rozwijanie długotrwałych relacji handlowych z klientami,

  • zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta,

  • współpraca z innymi działami Spółki,

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

  • realizacja strategii sprzedażowej.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na rynku produktów - Animal Feed - warunek konieczny,

  • biegła znajomość języka angielskiego warunek konieczny, mile widziana znajomość innych języków obcych,

  • skuteczność w zakresie osiągania wyznaczonych celów,

  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu pozytywnych relacji biznesowych,

  • umiejętność prowadzenia negocjacji,

  • kreatywność, lojalność, otwartość, odpowiedzialność za powierzone zadania.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, istnieje możliwość B2B,

  • atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie zasadnicze oraz premia uzależniona od wyników),

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, szkolenia,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna