Ta oferta pracy jest nieaktualna od 194 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager Sprzedaży

  • zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 08.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Foton Technik to jedna z największych polskich spółek zajmująca się wykorzystywaniem odnawialnych źródeł energii.

    Jesteśmy częścią jednego z największych koncernów energetycznych w Europie. Naszym głównym działaniem jest sprzedaż elektrowni słonecznych dla gospodarstw domowych, gospodarstw rolnych, małych i średnich firm oraz jednostek samorządu terytorialnego.

    Poszukujemy kandydatek/kandydatów na 16 stanowisk w każdym województwie na terenie Polski.

    Oferujemy:

    • pracę w spółce o stabilnej pozycji rynkowej
    • pracę w nowo rozwijającej się branży (możliwość rozwinięcia unikalnych kompetencji zawodowych)
    • pracę w młodym, energicznym zespole
    • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach i rozwój
    • szkolenia rozwijające umiejętności organizacyjne oraz analityczne
    • niezbędne do pracy narzędzia: laptop, telefon, samochód
    • atrakcyjny system wynagrodzeń (płacimy o 20% więcej niż konkurencja)
    • produkt, który będziesz z dumą prezentował klientom

    Zakres zadań:

    • realizacja celów sprzedażowych regionu
    • rekrutacja i coaching zespołu 10 osób
    • sprzedaż bezpośrednia do klientów indywidualnych i biznesowych
    • udział w szkoleniach i zjazdach

    Wymagania:

    • doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów indywidualnych
    • udokumentowane sukcesy sprzedażowe
    • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej w branży energetycznej, telco, ubezpieczeniowej, bankowości
    • praktyczna znajomość pakietu MS Office
    • łatwość nawiązywania kontaktów
    • umiejętności negocjacyjne
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • samodzielność, sumienność, dokładność
    • wysoka kultura osobista
    • zadaniowość, nastawienie na wynik
    • 2-3 letnie doświadczenie w budowaniu zespołów sprzedażowych
    • wysokie umiejętności motywowania ludzi do działania i osiągania wysokich wyników

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych w języku polskim klikając w przycisk aplikowania. Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się wyłącznie z zakwalifikowanymi osobami do etapu rozmów.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Foton Technik Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Foton Technik Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.