Manager Sprzedaży

JOBHOUSE

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

W tej chwili dla naszego Klienta, firmy z branży energetyki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Managera Sprzedaży

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie i rozwijanie zarówno badania rynku jak i działań sprzedażowych

  • osiąganie celów biznesowych i finansowych oraz kieorwanie rozwoju biznesu w Polsce

  • dzielenie się wiedzą z partnerami z innych krajów ( Czechy, Ukraina, Turcja, Azja, Europa Wschodnia i Bliski Wschód)

  • udział w comiesięcznych międzynaroodwych spotkaniach on-line

  • identyfikowanie i zarządzanie projektami w celu poprawy obsługi klienta i sprzedaży

  • działanie z godnie z celami finansowymi firmy, w zakresie zarzadzania sprzedażą w biznesie marketplace

Wymagania pracodawcy

  • biegłą znajomość języka polskiego i angielskiego

  • wykształcenie techniczne ( energetyka lub pokrewne)

  • 10lat doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą, doradztwie w zakresie zarządzania lub w zarządzaniu produktem

  • wiedza z zakresu badań rynku, marketingu i sprzedaży

  • doświadczenie w sektorze energetycznym

  • znajomość odpowiednich lokalnych przepisów i akt prawnych

  • doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji przetargowej

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie w firmie o wysokiej i stabilnej pozycji w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w przyjaznej atmosferze, w dynamicznym i międzynarodowym zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia dodatkowych umiejętności i

  • pakiet opieki medycznej

Informacje dodatkowe

  • Osoby zainteresowane ofertą prosimy o aplikację przez przycisk aplikuj.

  • Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

JOBHOUSE

Jobhouse działa na rynku od 11 lat. Naszą misją jest łączenie ludzi - najlepszych pracodawców z najlepszymi pracownikami. Pomogliśmy znaleźć pracę ponad 15 000 osób! Działamy profesjonalnie, szybko i skutecznie.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7097.

Przewiń do profilu firmy