manager stacji obsługi samochodów osobowych

  • Głogów, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 07.05.2019
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 06.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteś kreatywnym mechanikiem samochodowym? Potrafisz zarządzać zespołem? Posiadasz ogólną znajomość zagadnień z obszaru motoryzacji? Zainteresowany? Mamy idealną ofertę dla Ciebie!

    Aplikuj już dziś lub wyślij sms o treści "MANAGER MECHANIK" a skontaktujemy się z Tobą.

    Nr ref.: /112/04/2019/AP/39955
    Głogów
    oferujemy
    • stabilną pracę w rozwijającej się firmie w branży motoryzacyjnej
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • atrakcyjną podstawę wynagrodzenia adekwatną do kwalifikacji
    • szeroką możliwość decyzyjności odnośnie podległego zespołu
    zadania
    • zarządzanie strategią napraw serwisowych samochodów osobowych
    • pozyskiwanie nowych zleceń i utrzymanie pozyskanych klientów
    • utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach z klientem
    • zarządzanie podległym zespołem wykonawczym, sprzedażowym, zaopatrzeniowym
    • zarządzanie efektywnością, tworzeniem procedur, pozyskiwaniem nowych technologii serwisowych,
    • opracowanie nowych produktów
    oczekujemy
    • znajomości problematyki napraw pojazdów i organizacji Stacji Obsługi Pojazdów
    • 2-letniego doświadczenia na stanowisku kierowniczym
    • umiejętności planowania, kalkulowania i rozliczania robót serwisowych
    • umiejętności tworzenia i zarządzania zespołem
    • umiejętności budowania efektywnego zespołu

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47