Manager Station Operations

  • Radom, mazowieckie
  • Kierownik
  • 28.08.2019
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 27.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dowiedz się więcej na fedex.com/pl
    top
    Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

    Radom

    Zadania specjalne i koordynowanie pracy Zespołu Ludzi to wyzwania dla Manager’a. To on jest liderem w swoim dziale i prowadzi go do sukcesu. To od niego zależy dobór pracowników, a doskonała organizacja pracy, analityczny umysł oraz konsekwencja gwarantują powodzenie realizacji założonego projektu.

    Profil kandydata

    • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym oraz zarządzaniu wieloosobowym zespołem pracowników
    • minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu procesami operacyjnymi
    • realizacja KPI na oczekiwanym poziomie
    • znajomość języka angielskiego minimum A2 (w okresie 12 miesięcy od promocji oczekiwany poziom B1)
    • umiejętność efektywnego planowania i dobra organizacja pracy własnej i zespołu
    • orientacja na rozwiązywanie problemów i podejmowanie decyzji
    • umiejętności analityczne
    • umiejętności interpersonalne

    Zakres obowiązków

    • pełna odpowiedzialność za operacje w oddziale
    • efektywne zarządzanie przydzielonymi zasobami
    • dbanie o osiąganie celów operacyjnych oddziału
    • szybkie i spójne realizowanie procesów i procedur
    • zapewnienie zgodności wszystkich działań z celami firmy i wymogami regulacyjnymi
    • kompletacja, dbałość o rozwój i motywowanie zespołu oraz zarządzanie jego wydajnością
    • przygotowywanie niezbędnych sprawozdań i prezentacji w swoim zakresie odpowiedzialności
    • nadzór nad projektami, inicjatywami zespołu
    • zarządzanie budżetem oddziału, optymalizacja kosztów bez przekraczania parametrów

    Nasza oferta:

    • Umowa
      o pracę
    • Prywatna opieka
      medyczna
    • Karta
      MultiSport
    • Nagrody
      jubileuszowe
    • Ubezpieczenie
      na życie
    • Dofinansowanie
      nauki
    • Szkolenia
      podnoszące
      kwalifikacje
    • Firmowe akcje
      społeczne

    Dodatkowo

    • text
    • text
    • text
    • text
    Od 1973 roku logo FedEx jest najbardziej rozpoznawanym znakiem kurierskim na całym świecie. Blisko 400 tysięcy pracowników pracuje nad realizacją naszych marzeń. Każdego dnia średnio 11,6 miliona przesyłek dostarczanych jest do ponad 220 krajów. Pracownicy FedEx dostarczają przesyłki drogą lądową i powietrzną, zapewniając najwyższy standard obsługi oraz stawiając satysfakcję Klienta jako najważniejszy czynnik, prowadzący do osiągania celu biznesowego. Doceniamy tych, którzy swoją ciężką pracą i zaangażowaniem rozwijają się razem z nami.