Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Studia Treningu Personalnego EMS

BODYTEC20 SPÓŁKA Z OGRANCZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie (budowanie, angażowanie, motywowanie) zespołem Trenerów Personalnych EMS

  • Realizacja wyznaczonych celów operacyjnych i sprzedażowych

  • Utrzymywanie standardów pracy i jakości usługi na Studiu

  • Aktywne uczestnictwo w obsłudze klientów Studia

  • Planowanie i organizacja eventów dla klientów studia

Nasze wymagania

  • Predyspozycje liderskie

  • Doświadczenie w zarządzaniu małym zespołem

  • Zainteresowanie zdrowym trybem życia i aktywności fizycznej (MUST HAVE - to mamy w naszym firmowym DNA )

  • Gotowość do pracy w godzinach 9-17.00 od poniedziałku do piątku

  • Komunikatywność i profesjonalizm (stawiamy na najwyższą jakość )

  • Umiejętność pracy w zespole i konsekwencja w dążeniu do realizacji wspólnego celu

  • Wielozadaniowość

To oferujemy

  • Wspierając Cię w Twoim rozwoju już od pierwszego dnia w naszej ekipie

  • Oferując wynagrodzenie składające się z podstawy i jasno sprecyzowanego systemu premiowego

  • Oferując pracę w różnorodnym (dynamizm i młodość też mamy  ) zespole osób pełnych pasji

  • Podnosząc Twoje skille ( Akademia BodyTec )

  • Angażując udziałem u w eventach, integracjach i projektach dedykowanych, wolontariacie pracowniczym (również poza pracą - nie tylko pracą człowiek żyje )

  • Dedykując wsparcie naszego biura BackOffice-pracujemy fokusowo 

  • Gwarantując stabilizację zatrudnienia nawet w trakcie pandemii

  • Zapraszając Cię do uczestnictwa i podejmowania inicjatyw pracowniczych –słuchamy naszych pracowników i ciągle doskonalimy 

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

BodyTec20 to 19 lokalizacji w Polsce i najbardziej rozpoznawalna marka treningu personalnego PREMIUM, jest to także druga w Europie sieć własna treningów

Poszukujemy pozytywnych osób na stanowisko Manager Studia Treningu Personalnego. Oferujemy pensję podstawową oraz atrakcyjny system premiowania pozwalający na STABILNE wynagrodzenie.

Przewiń do profilu firmy