Logo Pracuj.pl

Manager Techniczno - Handlowy

Alumast S.A.O firmie

  • lubuskie
    lubuskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowego portfela klientów (m.in. przedsiębiorstwa wykonawcze; hurtownie elektroinstalacyjne; biura projektowe; firmy instalacyjne).
  • Realizacja spotkań techniczno – handlowych.
  • Opracowywanie ofert handlowych.
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.
  • Realizacja planów sprzedaży oraz kampanii marketingowych.
  • Tygodniowe raportowanie działań.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w handlu, poparte sukcesami w branży energetycznej lub budowlanej.
  • Umiejętność sukcesywnego prowadzenia negocjacji handlowych.
  • Znajomość technik sprzedaży.
  • Wytrwałość w prowadzeniu długofalowych projektów inwestycyjnych.
  • Obsługa pakietu Microsoft Office
  • Wykształcenie min. średnie.
  • Dobra znajomość w mowie oraz piśmie j. niemieckiego
  • Mile widziana, komunikatywna znajomość j. angielskiego lub j. polskiego.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Dużą niezależność oraz przyjazną atmosferę pracy.
  • Szkolenie przygotowawcze.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Umowa o pracę.

Spółka Alumast, to ceniony w Europie producent wyrobów kompozytowych, dedykowanych m.in. dla branży energetycznej, teletechnicznej, reklamowej oraz budowlanej.

Słupy i konstrukcje marki Alumast S.A. doskonale sprawdzają się również w inwestycjach samorządowych oraz deweloperskich. Wszechstronne zastosowanie naszych wyrobów, to niewątpliwie efekt dbałości o rozwój technologiczny, innowacyjność oraz sukcesywne podnoszenie jakości produktów Alumast.

Nasze atuty to:

Ponad 20-letnie doświadczenie.

Własne zaplecze badawczo – rozwojowe.

Ścisła współpraca z ośrodkami naukowymi.

Współpraca z doświadczonymi podmiotami z branży projektowej.

Ugruntowana pozycja na rynku krajowych i zagranicznym.

Wysoka kultura organizacyjna.

Manager Techniczno - Handlowy, lubuskie