Manager Techniczny

ISS Polska

  • Września

    Września, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie serwisów, w tym odpowiedzialność za utrzymanie infrastruktury technicznej obiektów zgodnie z wymogami technicznymi oraz prawem budowlanym

  • Kontrola i nadzór nad wszystkimi pracami zawartymi w kontrakcie z Klientem, łącznie z pracami wykonywanymi przez podwykonawców

  • Motywowanie zespołu, rozwijanie talentów oraz rekrutacja nowych pracowników

  • Rozwijanie relacji i bieżąca współpraca z Klientem

  • Odpowiedzialność za realizację celów finansowych

  • Szukanie i rozwijanie inicjatyw usprawniających realizację usług, stałe monitorowanie jakości świadczonych usług oraz opracowywanie planu naprawy, jeśli będzie to konieczne

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne / Wykształcenie inżynierskie

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu technicznym na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Uprawnienia: Grupa I (powyżej 1kV), II, III E i D

  • Umiejętność zarządzania zmianą („Change Management”)

  • Umiejętność zarządzania projektami - mile widziana

  • Samodyscyplina i systematyczność na wysokim poziomie

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Komunikatywność i rozwinięte umiejętności tworzenia relacji

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Ambitną rolę dającą możliwość wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw

  • Samodzielność w działaniu w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Realne możliwości rozwoju i nabywania nowych kompetencji

  • Nowoczesne środowisko pracy

  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w zgranym zespole

  • Odpowiedzialne stanowisko z możliwością wpływania na rozwój i budowanie strategii firmy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • inicjatywy dobroczynne

ISS Polska

ISS Facility Services jest liderem w zakresie tworzenia przyjaznych miejsc pracy i kompleksowego zarządzania obiektami. We współpracy z klientami, ISS wspiera zaangażowanie pracowników oraz opiekuje się i zarządza biurami oraz zakładami produkcyjnymi.

Zintegrowane usługi ISS obejmują Żywienie, Utrzymanie Czystości, Obsługę Techniczną, Wsparcie Administracyjne i Środowisko Pracy. Firma została założona w Kopenhadze w 1901 r. i rozrosła się do rangi światowego przedsiębiorstwa zatrudniającego ponad 450 000 pracowników. W Polsce ISS działa od 1995 r. i zatrudnia ok. 2 000 pracowników na obiektach w całym kraju.

www.pl.issworld.com

Przewiń do profilu firmy