Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager transportu

  • Duszniki (pow. szamotulski), Wilczyna (pow. szamotulski), wielkopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PHU MIRPOL

    Firma istnieje od 2001 r zajmujemy się transportem międzynarodowym cało pojazdowej jaki drobnicowym, posiadamy 20 zestawów c+n zatrudniamy 40 osób .

    Miejsce pracy: Duszniki (pow. szamotulski), Wilczyna (pow. szamotulski)

    Opis stanowiska:

    • Praca będzie polegała na nadzorze kierowców, spedycji, praca wykonywana jest na miejscu czyli w siedzibie firmy. Do zadań będzie weryfikacja tras kierowców, weryfikacja zleceń transportowych, współpraca ze spedytorami, możliwość zakwaterowania lub auto służbowe na koszt firmy.

    Wymagania:

    • Masz minimum roczne doświadczenie na kierowniczym stanowisku w firmie transportowo-spedycyjnej.
    • Władasz angielskim lub niemieckim w stopniu superbohaterskim? Potrafisz efektywnie zarządzać zespołem i motywować niezmotywowanych
    • Charakteryzuje Cię nieustające poczucie humoru, wieczny optymizm oraz nieugięta elastyczność
    • Masz charyzmę i dużo energii do działania
    • Jesteś doskonale zorganizowana / zorganizowany
    • Szybko nawiązujesz kontakt z innymi osobami. Posiadasz wysokie zdolności komunikacyjne
    • Cechuje Cię kreatywność oraz innowacyjne podejście do postawionych zadań

    To trafiłeś / trafiłaś  czekamy na ciebie.

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie proszę o podanie oczekiwania, jesteśmy otwarci.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.