Manager Transportu

Goldman Recruitment

  • Niepołomice

    Niepołomice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej w Małopolsce, poszukujemy osoby na stanowisko Manager Transportu

Twój zakres obowiązków

  • organizacja oraz zarządzanie działem planowania transportu,

  • zapewnienie terminowego, poprawnego jakościowo i optymalnego kosztowo transportu wyrobów i materiałów do klienta ostatecznego,

  • optymalizacja procesów w ramach zarządzanego obszaru,

  • proponowanie nowych rozwiązań i usprawnień w obszarze procesów transportowych,

  • koordynacja zmian zachodzących w przepisach dotyczących transportu międzynarodowego oraz dostosowanie ich do sposobu dystrybucji,

  • współpraca i rozwój dostawców usług transportowych.

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym w firmie dystrybucyjnej/produkcyjnej,

  • doświadczenie w transporcie samochodowym i kolejowym,

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • znajomość nowoczesnych technik zarządzania logistycznego i systemów informatycznych wspomagających procesy logistyczne,

  • znajomość przepisów dotyczących transportu międzynarodowego,

  • nastawienie na szukanie nowych rozwiązań i optymalizację procesów,

  • doświadczenie w obszarze zarządzania zespołem,

  • dojrzałość biznesowa,

  • zorientowanie na wynik i realizację celów,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

Pracodawca oferuje

  • pracę w firmie o wysokiej pozycji rynkowej, nastawionej na innowację,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,

  • możliwość rozwoju zawodowego, szkoleń, zdobywania doświadczenia,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa i inne),

  • przyjazne środowisko pracy.

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

Przewiń do profilu firmy