Manager usług ochrony oraz sprzątania (IFM)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 06.12.2018
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 05.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego klienta, poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres zadań:

    • Aktywne pozyskiwanie nowych zleceń dla działalności spółki oraz budowanie relacji z klientem,
    • Kalkulacja ofert w zakresie ochrony, utrzymania czystości dla nieruchomości oraz usług towarzyszących,
    • Nadzór nad dokumentacją spółki w zakresie składanych ofert i raportowanie wyników,
    • Wsparcie w zakresie implementacji nowych kontraktów w struktury spółki,
    • Współpraca z podwykonawcami, kierownikami obiektów oraz projektów w kraju w celu optymalizacji procesów sprzedażowych usług IFM.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w sprzedaży usług IFM przez okres co najmniej 2 – lat,
    • Kreatywność, innowacyjność i inicjatywa w samodzielnym pozyskiwaniu nowych kontaktów, nieruchomości oraz budowania relacji z klientem,
    • Umiejętności negocjacyjne i zdolności do samodzielnego rozwiązywania problemów,
    • Znajomość obsługi komputera (zasadniczo MS-Office),
    • Prawo jazdy kategorii B,
    • Komunikatywność, sumienność oraz bardzo dobra organizacja pracy na samodzielnym stanowisku z odpowiedzialnością za osiągany wynik.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
    • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego
    • Profesjonalne szkolenia
    • Pakiet medyczny
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Dziękujemy za zgłoszenia, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Grupę Pracuj sp. z o.o., działającą jako agencja doradztwa personalnego (Grupa Pracuj, my), danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

    W związku z tym, że poszukujemy pracowników dla naszych klientów (potencjalnych pracodawców), Twoja zgoda obejmuje także zgodę na udostępnienie Twoich danych osobowych potencjalnemu pracodawcy oraz na przetwarzanie przez niego Twoich danych osobowych dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Po przekazaniu Twoich danych osobowych do potencjalnego pracodawcy otrzymasz od niego dodatkowe informacje w jaki sposób on przetwarza Twoje dane osobowe.

    Twoja zgoda jest dobrowolna i w każdym czasie możesz ją cofnąć, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
    pod formularzem aplikacyjnym na dalszym etapie aplikowania.

    Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252