Oferta pracy

Manager Utrzymania Ruchu

IDES Consultants Polska

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

IDES od 26 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży poszukuje kandydatów na stanowisko Manager Utrzymania Ruchu.

WARTO!

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie pracą podległego zespołu, delegowanie i egzekwowanie zadań, motywowanie, oceny okresowe

  • Rozwój i doskonalenie procesów UR w celu optymalizacji, poprawy wydajności itp.

  • Współpraca z pozostałymi działami firmy w zakresie konsultowania projektów nowych uruchomień, procesów technologicznych i prac inwestycyjnych

  • Zarządzanie dokumentacją techniczną

  • Koordynowanie procesu wspierania transferów maszyn

  • Odpowiedzialność za przygotowanie planów i przeprowadzenie przeglądów technicznych maszyn i urządzeń

  • Monitorowanie zużycia mediów, utrzymanie infrastruktury

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w zarządzaniu w dziale Utrzymania Ruchu

  • Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie min. na poziomie min. B2

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Umiejętność poszukiwania rozwiązań

  • Dobra organizacja pracy własnej i zespołu

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność wdrażania TPM

Pracodawca oferuje

  • Pracę w firmie produkcyjnej o światowej renomie

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych

  • Współpracę z zaangażowanym zespołem

  • Prywatna opiekę medyczną

  • Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie