Oferta pracy

Manager Utrzymania Ruchu

JMP Flowers Grupa Producentów Sp. z o.o.

  • Stężyca (pow. rycki)

    Stężyca (pow. rycki), lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za utrzymanie prawidłowego stanu technicznego wyposażenia produkcyjnego i pomocniczego w branży mechanicznej, elektrycznej i automatyki, zapewniającego pełne i bezpieczne realizowanie zadań produkcyjnych,

  • Zapewnienie nieprzerwanej i efektywnej pracy pionu produkcji oraz pionu sprzedaży dzięki poprawnej konserwacji maszyn, urządzeń oraz budynków.

  • Odpowiedzialność za przygotowanie i realizację budżetu zespołu utrzymania ruchu

  • Zarządzanie podległymi zespołami, odpowiedzialność za rozwój podległych Liderów, delegowanie, rozliczanie zadań, motywację, wsparcie,

  • Nadzór nad zadaniami remontowymi i ulepszeniowymi,

  • Rozwój obszaru utrzymania ruchu w zakresie systemów wspomagających (5S, TPM),

  • Nadzór nad obszarem energetyki oraz odpowiedzialność ze realizację obowiązków wynikających z posiadanych koncesji na produkcję energii elektrycznej w kogeneracji, obrót gazem i dystrybucję gazu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika, elektrotechnika, automatyka, energetyka),

  • Doświadczenie w zakresie zarządzania ludźmi oraz obszarem technicznym w firmie produkcyjnej,

  • Biegła znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel),

  • Wiedza ogólna z zakresu regulacji prawnych w zakresie Prawa Energetycznego, Prawa Ochrony Środowiska, Prawa Wodnego, Prawa Budowlanego, Ustawy o Dozorze Technicznym,

  • Dobra znajomość języka angielskiego (B2, współpraca z NL),

  • Dyspozycyjność i otwartość na rozwój oraz zmiany.

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie uzależnione od realizacji celów)

  • Możliwość rozwoju i uczenia się od najlepszych w branży

  • Pracę u największego polskiego producenta kwiatów

  • Ubezpieczenie grupowe oraz prywatną opiekę medyczną.