Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Manager w Dziale Projektowym

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

  • Elbląg, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Menedżer

Dla naszego Klienta, lidera w branży fotowoltaicznej, poszukujemy aktualnie Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowe projektowanie instalacji fotowoltaicznych
  • Pozyskiwanie niezbędnych pozwoleń na budowę
  • Kompleksowe doradztwo energetyczne (wstępne analizy produktywności instalacji PV, wycena kosztów budowlanych, audyty u Klientów)
  • Opracowywanie nowych rozwiązań w celu usprawnienia realizowanych projektów
  • Koordynowanie pracy podległego zespołu projektowego i wsparcie w codziennych obowiązkach
  • Współpraca z podwykonawcami i partnerami – nadzór inwestorski

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w projektowaniu instalacji fotowoltaicznych
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu pozwoleń na budowę
  • Uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń
  • Doświadczenie w projektowaniu i uzgadnianiu przyłączy do sieci NN i ŚN
  • Gotowość do dojazdów do biura w Gdańsku lub relokacji
  • Posiadane ważne uprawnienia SEP oraz UDT (mile widziane)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie zgodne z preferencjami Kandydata (B2B lub umowa o pracę)
  • Atrakcyjne benefity pozapłacowe
  • Pracę przy dużych, ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych
  • Zatrudnienie w organizacji nastawionej na długofalową współpracę oraz dobrą atmosferę
  • Pracę pełną wyzwań, dynamiki i ciągłego rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne