Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Aktiv Sport Michał Saniewski z siedzibą w Piastowie przy ul. Lelewela 10, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager w sklepie rowerowym

AKTIV SPORT

5 0005 500 brutto / mies.
  • Puławska 105, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 14 dni
    do: 06 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

AKTIV SPORT

Puławska 105

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Szukamy kogoś, kto przede wszystkim będzie dzielił z nami rowerowo-narciarską pasję, ale niekoniecznie znał wszystkie modele rowerów dostępne na rynku.

  • Jeśli jesteś osobą która łatwo nawiązuje kontakt z ludźmi, jesteś odpowiedzialny i zorganizowany,  masz pozytywne podejście do życia i wysoką kulturę osobistą, pracowałeś w sklepie sportowym i lubisz jeździć na nartach lub rowerze - to ta praca jest właśnie dla Ciebie.

  • Na stanowisku manager będziesz odpowiedzialny:

  • ogólne prowadzenie sklepu i komunikację z właścicielem firmy,

  • za koordynowanie bieżących zamówień B2B na sklep

  • obsługa, rozliczenie kasy fiskalnej - raportowanie codziennej sprzedaży

  • obsługa administracyjna sklepu

  • układanie grafika pracownikom

  • przyjmowanie dostaw

  • realizację celów sprzedażowych

  • bieżąca obsługa klientów w sklepie

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość branży rowerowej lub narciarskiej,

  • umiejętność kierowania i zarządzania zespołem osób,

  • łatwe nawiązywanie kontaktów z klientem,

  • punktualność i nienaganna aparycja,

  • sumienność i rzetelność w codziennym wykonywaniu zadań.

To oferujemy

uczciwe wynagrodzenie, dostosowane do umiejętności i doświadczenia,

premie obrotowe za zrealizowany plan,

praca na pełen etat na czas nieokreślony,

możliwość rozwoju,

pracę w młodym zespole,

interesujące szkolenia związane z branżą,

wyjazdy firmowe i testy sprzętu.

O nas

Firma Aktiv Sport powstała w 2005 roku. Początki sprzedaży nart i rowerów sięgają roku 2001. Dzięki temu, że zaufało nam dużo klientów mogliśmy otworzyć sklep, w którym znajdziesz szeroki wybór sprzętu rowerowego i narciarskiego oraz fachową poradę w jego doborze. Rok 2014 zaowocował otwarciem salonu firmowego marki Electra  oraz Centrum Testowego Rossignol  na ul. Puławskiej 105. Rok 2018 to nowa inwestycja związana z narciarstwem skiturowym oraz wprowadzeniem wypożyczalni online.

Aktulanie firma posiada dwa sklepy na terenie Warszawy, zatrudnia 10 pracowników i zajmuj się sprzedażą rowerów oraz sprzętu zimowego. W obydwu punktach w sezonie zimowym funkcjonuje największa wypożyczalnia nart w Warszawie oraz Centrum Testowe Rossignol, Atomic, Fischer, Volkl.