Oferta pracy

Manager w zespole Capital Markets

PwC

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie projektami w obszarze doradztwa transakcyjnego i doradztwa księgowego, związanych z transakcjami na rynku kapitałowym (IPO/SPO oraz transakcje dłużne)

  • wspieranie zespołów audytowych w realizacji zadań biegłego rewidenta w ramach transakcji na rynku kapitałowym (m.in. wykonanie uzgodnionych prac dotyczących dokumentacji transakcyjnej - prospekt emisyjny, memorandum informacyjne; analiza formy i treści ujawnień finansowych w dokumentacji transakcyjnej; wydawanie listów poświadczających - tzw. comfort letters, raportowanie nt. informacji pro forma) oraz ogólne koordynowanie procesu transakcyjnego, a w tym współpraca z doradcami prawnymi oraz bankami inwestycyjnymi emitenta;

  • uczestnictwo / wsparcie w ramach projektów związanych z oceną gotowości spółek do przeprowadzenia pierwszej oferty publicznej (IPO), due diligence, M&A, restrukturyzacji, projektów inwestycyjnych, a także doradztwa w procesie wychodzenia z inwestycji;

  • praktyczne wykorzystanie znajomości polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości,

  • współpraca ze specjalistami innych działów PwC w ramach interdyscyplinarnego zespołu transakcyjnego dedykowanego do kompleksowego wsparcia klientów,

  • budowanie relacji z Klientami polskimi i międzynarodowymi oraz aktywny udział w rozwoju biznesu.

Nasze wymagania

  • min. 5-letnie doświadczenia w firmie konsultingowej bądź pokrewnej, z branży finansowo-rachunkowej, zdobyte w realizacji projektów doradztwa transakcyjnego, oraz w obszarze rachunkowości i sprawozdawczości finansowej,

  • kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami,

  • inicjatywa i chęć budowania nowych perspektyw biznesowych w obszarze doradztwa księgowego i transakcyjnego,

  • bardzo dobra umiejętność pracy w grupie oraz doświadczenie w pracy projektowej,

  • duża samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy,

  • mile widziane uprawnienia zawodowe (PIBR, ACCA, CFA) lub zaawansowany etap ich zdobywania,

  • zaawansowana wiedza z zakresu rachunkowości finansowej MSR/MSSF (a w szczególności MSSF 15, MSSF 16, MSSF 3, MSSF 9),

  • biegła znajomość języka angielskiego,

  • bardzo dobra znajomość MS Excel,

  • znajomość pakietu G Suite będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego w wiodącej firmie doradczej o bardzo wysokiej kulturze organizacyjnej wśród wysokiej klasy specjalistów, w ramach innowacyjnych i niepowtarzalnych projektów,

  • możliwość pracy dla renomowanych klientów międzynarodowych oraz dynamicznie rozwijających się firm,

  • bogata oferta szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych,

  • wsparcie w uzyskiwaniu/kontynuowaniu kwalifikacji zawodowych (PIBR, ACCA, CFA),

  • przejrzysta ścieżka kariery zawodowej,

  • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

PwC

W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów. Jesteśmy siecią firm działającą w 155 krajach. Zatrudniamy ponad 284 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu. W Polsce PwC posiada biura w 7 miastach oraz Financial Crime Unit w Gdańsku i Warszawie, dwa Centra Usług Wspólnych w Katowicach i Opolu oraz oddział PwC IT Services w Lublinie. Polskie spółki PwC zatrudniają ponad 6000. Osób w tym ponad 1000 w obszarze technologii.

Przewiń do profilu firmy

W przypadku wystąpienia problemów przy składaniu aplikacji skontaktuj się z nami pod adresem mailowym: [email protected]

Uprzejmie informujemy, iż adres mailowy [email protected] nie służy do przesyłania aplikacji.