Logo Pracuj.pl

Manager w zespole podatku dochodowego od osób fizycznych

PwCO firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • uczestnictwo w rozwoju biznesu PwC w Polsce poprzez aktywne nawiązywanie relacji z Klientami,
  • identyfikacja potencjalnych odbiorców i usług PwC,
  • zarządzanie zespołem.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • co najmniej 4-5-letnie doświadczenie w firmie świadczącej usługi doradztwa w obszarze PIT i ZUS bądź /i zajmującej się wsparciem podatkowym dla osób fizycznych w ramach swojej organizacji,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • znajomość j. angielskiego i j. polskiego w stopniu bardzo dobrym,
  • umiejętności analityczne oraz umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań,
  • orientacja na klienta oraz łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów.

To oferujemy

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego ("brak szklanego sufitu") w wiodącej firmie doradczej, wśród wysokiej klasy specjalistów z doświadczeniem w najbardziej renomowanych firmach,
  • perspektywa szybkiego rozwoju w dynamicznie rosnącym zespole,
  • bogaty pakiet benefitów,
  • dostęp do wewnątrzfirmowego programu szkoleń.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • opieka stomatologiczna
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • wsparcie Buddy'ego
  • swoboda leczenia

W przypadku wystąpienia problemów przy składaniu aplikacji skontaktuj się z nami pod adresem mailowym: [email protected].

Uprzejmie informujemy, iż adres mailowy [email protected] nie służy do przesyłania aplikacji.

W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów.

Jesteśmy siecią firm działającą w 155 krajach. Zatrudniamy ponad 284 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu.

Obecnie poszukujemy doświadczonej osoby która obejmie stanowisko Managera w zespole podatku dochodowego od osób fizycznych

Manager w zespole podatku dochodowego od osób fizycznych, Łódź