Oferta pracy

Manager w zespole podatku dochodowego od osób fizycznych

PwC

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • uczestnictwo w rozwoju biznesu PwC w Polsce poprzez aktywne nawiązywanie relacji z Klientami,

  • identyfikacja potencjalnych odbiorców i usług PwC,

  • Zarządzanie zespołem.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • co najmniej 4-5-letnie doświadczenie w firmie świadczącej usługi doradztwa w obszarze PIT i ZUS bądź /i zajmującej się wsparciem podatkowym dla osób fizycznych w ramach swojej organizacji,

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • znajomość j. angielskiego i j. polskiego w stopniu bardzo dobrym,

  • umiejętności analityczne oraz umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań,

  • orientacja na klienta oraz łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów.

To oferujemy

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego ("brak szklanego sufitu") w wiodącej firmie doradczej, wśród wysokiej klasy specjalistów z doświadczeniem w najbardziej renomowanych firmach,

  • perspektywa szybkiego rozwoju w dynamicznie rosnącym zespole,

  • bogaty pakiet benefitów,

  • dostęp do wewnątrzfirmowego programu szkoleń.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • wsparcie Buddy'ego

  • swoboda leczenia

W przypadku wystąpienia problemów przy składaniu aplikacji skontaktuj się z nami pod adresem mailowym: [email protected]

Uprzejmie informujemy, iż adres mailowy [email protected] nie służy do przesyłania aplikacji.

PwC

W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów.

Jesteśmy siecią firm działającą w 155 krajach. Zatrudniamy ponad 284 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu.

Obecnie poszukujemy doświadczonej osoby która obejmie stanowisko Managera w zespole podatku dochodowego od osób fizycznych

Przewiń do profilu firmy